Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Улюблені світлини Соломії з мандрів Україною

Яремче – знаменитий курорт в Карпатах

Яремче відоме чистим гірським кліматом. Це унікальна територія, яка знаходиться в межах Карпатського національного біосферного заповідника, тому околиці міста вражають своєю красою та чистотою.Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці у Львові

Комплекс Вірменського собору – це один із найдавніших і найсамобутніших ансамблів у багатій архітектурній спадщині Львова. Його будівництво тривало у 1363 – 1370 роках на кошти багатих купців – Якова з Кафи та Паноса з Гайцараца. Архітектором цього собору був Доринг.

Читати  Куди поїхати відпочивати восени – топ-10 маршрутів

Сучасний скульптурний парк PARK3020

Це парк майбутнього, який робить свій перший з тисячі кроків в історію. У PARK3020 залучають митців з різних куточків країни, щоб комплексно представити еволюцію та перспективи української скульптури. PARK3020 покликаний дати можливість скульпторам реалізуватися в межах країни й заявити про себе на міжнародній арені, а відвідувачам подарувати новий досвід взаємодії з мистецтвом.

Читати  Українці поки не можуть полетіти до Грузії: продовжено заборону на більшість авіарейсів

Лемурійське озеро

Цілюще рожеве озеро на Херсонщині, яке нічим не поступається Мертвому морю. Вода в цьому озері настільки насичена солями, що тут ви не потонете – з легкістю можна читати книжку. Також вона дуже збагачена різноманітними мінералами, а саме ця рожева вода, взаємодіючи із грязями Сиваша, значно посилює їх якості. Туристи стверджують, що купання в озері лікує шкіру та суглоби.

Читати  Секс у літаку: стюардеса розповіла про можливі наслідки

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *