Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Від початку року Україну вже відвідали до 14 тисяч громадян Саудівської Аравії – це майже учетверо більше, ніж у 2020 році.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Телеграмі.“На початку червня разом із очільницею ДАРТ (Державне агентство розвитку туризму – ред.) Мар’яною Олеськів обговорювали співпрацю з міністром туризму Королівства Саудівська Аравія Ахмедом Аль-Хатебо. 11 червня – перший прямий авіарейс з КСА до України. А за даними на сьогодні, нашу країну відвідало вже до 14 тисяч туристів – громадян Саудівської Аравії (до прикладу, у 2020-му – лише 4 тисячі). Це потужний поштовх для туристичної інфраструктури України, що переживала не найкращі часи після ковідних заборон та обмежень”, – наголосив Ткаченко.

Читати  Спадщина цивілізацій: сім античних міст Туреччини для поїздки в 2021 році

Він зазначив, що туристи з країн Перської (Арабської) затоки залишають в Україні близько 32 млн грн на місяць. За словами міністра, щоб приваблювати іноземців і наступного року, Україні потрібно забезпечити комфортні умови для цього: якісні дороги, сервіс, реставрація та ремонт об’єктів, що можуть бути туристичними “магнітами”, аудіогіди та меню іноземними мовами.

Читати  Книги, які змусять складати валізу та вирушати в подорож

“А чим більше іноземних туристів ми зацікавимо, тим більше шансів, що хтось з них залишить у нас в країні не лише туристичний збір, а й стане реальним інвестором в нашу економіку. Зовсім скоро ми повідомимо вам про нову туристичну співпрацю ще з однією країною. Слідкуйте за новинами МКІП та ДАРТ”, – додав міністр.

Читати  В Україні відремонтували низку доріг, які ведуть до популярних туристичних локацій: список

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *