Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Європейська Комісія планує у грудні цього року провести перший “Шенгенський форум”, на якому обговорюватиметься реформа Шенгенської зони.

Про це в п’ятницю, 6 листопада, заявив офіційний речник Єврокомісії Крістіан Віганд у БрюсселіЗа його словами, до участі у форумі планується залучити міністрів внутрішніх справ країн-членів ЄС, членів Європарламенту та представників національних органів влади.

Читати  Обережно, шахраї: в яких країнах найчастіше обманюють туристів

Віганд зазначив, що цей форум має визначити орієнтири щодо реформування Шенгенського простору. Прес-секретар Єврокомісії наголосив, що створення Шенгенської зони стало одним з найбільших досягнень ЄС.

Водночас унаслідок криз останніх років Шенгенська зона піддається дедалі більшому тиску, визнав офіційний представник Єврокомісії.

“Реформа Шенгенської зони явно необхідна”, – наголосив він.

Крім того, за словами речника ЄК, європейські комісари мають намір 2021 року представити нову Шенгенську стратегію. Головними елементами цієї стратегії мають стати покращення співпраці та обміну інформацією, посилення контролю, взаємопов’язана європейська система контролю за кордонами тощо.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *