Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
В Івано-Франківську 26 вересня вперше відбудеться екскурсія в межах проєкту «Гастромандрівка слідами українських літераторів». Екскурсантів познайомлять з історичними фактами та гастрономічними вподобаннями письменника Івана Франка.


Про це повідомила голова ГО «Дороги смаку Прикарпаття» та учасник команди гастромандрівок Ірина Фіщук.

«Це буде перша гастрономічна екскурсія проєкту «Гастромандрівка слідами українських літераторів», під час якої розкажуть про історичні факти щодо родини Івана Франка і про гастрономічні уподобання письменника», – повідомила Фіщук.

Читати  Під портретом Мони Лізи знайшли прихований ескіз

За словами екскурсовода Віталія Качкана, локаціями екскурсії стануть кафе та ресторани Івано-Франківська, де пригощатимуть стравами, які були пов’язані з життям Івана Франка та його родини.

«Іван Франко був дуже добрим кулінаром, а його невістка Ольга (жінка сина письменника Петра Франка) була відомою кулінаркою того часу. Дружина Івана Франка, Ольга, кожного свята готувала родинний пиріг. Це був м’ясний пиріг, дріжджовий, на якому з тіста викладали букви імені того, в кого було свято. Без такого пирога не обходилось жодне свято в родині письменника», – зауважив Качкан.

Читати  Зеленський пропонує скасовувати візи для туристів

Він обіцяє, що під час екскурсії заплановані цікаві розповіді, частування і прогулянка містом.

Наступні тури про гастрономічні вподобання українських літераторів планують провести у Верховині. Там готують екскурсії про гастрономічні вподобання та цікаві факти з життя Лесі Українки, Параски Плитки-Горицвіт, Гната Хоткевича, Станіслава Вінценза, Петра Шекерика-Дониківа.

В Івано-Франківську екскурсія про гастрономічні вподобання Івана Франка відбудеться 26 вересня в межах сезону безкоштовних екскурсій. Із жовтня ця гастрономічна мандрівка діятиме постійно. Карту маршруту та гідів можна дізнатися у сімейній ресторації Мулярових, звідки розпочинатиметься екскурсія.

Читати  У Бразилії будують нову статую Христа – вищу, ніж у Ріо-де-Жанейро

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *