Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У лондонському аеропорту Лутон, де базується лоукостер Wizz Air, пасажири влаштували справжнє побоїще. Сутичка розпочалася з того, що один з пасажирів кинув в іншого пляшку з водою, бо той образив його супутницю.Зазначається, що до цього моменту остання вступила у сварку з пасажиркою. Це й спричинило конфлікт.

Між жінками відбувся обмін словами, а потім вони почали сваритися, кричати. Я не розумів цієї мови, але було легко зрозуміти, що відбувається, – заявив очевидець.

Він також додав, що після цього один із хлопців втрутився у сварку між ними й образив жінку. За пасажирку вступився її супутник, кинувши тому пляшку Кока-коли прямісінько в потилицю. Тоді й розпочалася бійка.

Читати  Для відзначення 400-річчя Хотинської битви організують триденний фестиваль

Вони били один одного руками й ногами. Один з учасників навіть схопився було за сміттєвий кошик, щоб використовувати його, як додаткове знаряддя, але він виявився занадто важким.

В результаті 17 людей було затримано, 11 з яких відпустили під заставу до засідання суду у справі. Чотири людини опинилися в лікарні – троє у важкому стані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *