Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У Єгипті працюють над створенням гарячої лінії та аудіогідів у музеях українською мовою. Цим займається Агентство з просування туризму.Про це заявив міністр туризму Єгипту Халед аль-Анані. Він зазначив, що для туристів з України буде можливість звернутися українською мовою або прослухати екскурсію.

Що відомо про україномовну гарячу лінію

За словами чиновника з відповідним проханням представники українського уряду звернулися до Палати готельних компаній Єгипту. Наразі цей проєкт перебуває у розробці.

Читати  Які вчинки пасажирів на борту літака захоплюють стюардес

Сподіваюся, вона запрацює дуже скоро. У туристів буде людина, яка розмовляє українською … Ви — дуже важливе джерело виїзного туризму, це прохання всіх ваших туристів, тому ми це зробимо, – зазначив Халед аль-Анані.

Відтак “всюди в готелях, куди їздять українці, з’явилася українська мова” додав він.

Аудіогіди українською в єгипетських музеях

Міністр зазначив, що аудіогіди українською будуть в усіх нових та оновлених музеях. Їх оформлять за допомогою QR-кодів,  через які можна буде завантажувати та прослуховувати екскурсійні матеріали.

Читати  Молдова презентувала свої туристичні можливості українським туроператорам

Халед аль-Анані зазначив, що за підсумками минулого року найбільш відвідуваними локаціями серед українців були історичні музей у Шарм-ель-Шейху і Хургаді. А цьогоріч – Музей єгипетської цивілізації в Каїрі.

Він додав, що уряд Єгипту планує оновити 20% діючих музеїв та створити ще 20 нових.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *