Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Київ, Одесу, Львів та Буковель лише протягом літа відвідали понад 40 тис. туристів з країн Перської затоки.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу.«За нашими підрахунками, лише цього літа Київ, Одесу, Львів та Буковель відвідали понад 40 тис. туристів з країн Затоки. Тепер ми працюємо над тим, щоб наступного року вони знову до нас повернулися і привезли з собою нових туристів», – сказав Кулеба.

Читати  Карпати чи морські курорти: де цьогоріч частіше відпочивали українці

Він нагадав, що торік Україна в односторонньому порядку скасувала візові вимоги для туристів з ОАЕ, Саудівської Аравії, Катару, Бахрейну та Кувейту, а українські дипломати працювали над відкриттям цілої низки прямих авіарейсів та лоукостів з цих країн.

«Наша стратегія в умовах пандемії спрацювала і в рік, коли для туристів з цього регіону досі закриті багато європейських країн, вони поїхали до нас. Це дуже серйозний внесок у розвиток туристичної галузі та економіки України», – зазначив міністр.

Читати  Подорож Європою: фотограф заворожив мережу епічними фото гірських масивів

Кулеба також поінформував, що незабаром буде запущено арабську мовну версію офіційного сайту Ukraine.ua, а сьогодні на ньому відкрито спеціальну сторінку для туристів арабською мовою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *