Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На туристичній локації Бакота на Хмельниччині 21-24 серпня відбудеться етнофестиваль мандрів «Санта Бакота».

Про це розповіли в туристично-інформаційному центрі «Санта Бакота».«Ми прагнемо зробити Бакоту впізнаваною, аби люди приїздили сюди відпочивати. Для цього організовуємо цікаві події. 21-24 серпня на оглядовому майданчику у нас вперше відбудеться фестиваль етномандрів «Санта Бакота». Захід орієнтований на відпочивальників, оскільки їх у вихідні буде багато, та гостей, які захочуть приїхати на Бакоту», – зазначили в турінфоцентрі.

Читати  На Кіпрі відкрили підводний музей: чому його варто відвідати

У програмі фестивалю – показ фільмів про подорожі просто неба, туристичний ярмарок, майстер-класи, експозиція буковинських і подільських килимів, виставка ікон та вишивки, жива музика, фотозони.

Під час заходу відбуватиметься благодійна акція «Діти малюють для дітей», заплановані гастроекскурсії до місцевих виробників, а любителі мандрів зможуть дізнатися, як правильно збиратися в подорож.

Читати  Sheraton Dubrovnik Riviera - справжня середземноморська перлина

Організатори фестивалю обіцяють всім охочим і активний відпочинок на квадроциклах, парапланах, катері та джипах.

Бакота – відома туристична локація. Це затоплене в 1981 році село, в ході будівництва Новодністровської ГЕС населення було виселено до сусідніх міст, а сам населений пункт повністю затоплений водою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *