Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Нова революція в авіації – представили винахід, який дозволить комфортніше розмістити крісла в економ-класі літака.Представили винахід на щорічній премії Crystal Cabin Awards, яка демонструє останні авіаційні інновації.

Автор винаходу – 21-річний студент-дизайнер з Нідерландів Алехандро Вісенте. Він вирішив зайнятися цією темою через постійну відсутність місця для ніг під час польоту.

А його винахід дозволить забути про цю незручність. Особливість конструкції в тому, що нижній ряд сидінь залишиться на підлозі, а другий підніметься на метр вище. Це дозволить пасажирам мати додатковий простір для ніг і при цьому не турбувати сусідів.

Читати  Бум під час пандемії: колоритне турецьке місто, в яке їдуть мільйони туристів

Спинки сидінь можна буде відкидати, не заважаючи пасажирам ззаду. Для додаткової підтримки спини та шиї передбачені бічні обмежувачі.

У зв’язку з тим, що в салоні з’явиться другий рівень, полиці для ручної поклажі підуть зі звичних місць. Багаж буде зберігатися під сидіннями в спеціальних відсіках.

Експерти відзначили, що у власників квитків в нижньому ряду є перевага: вони можуть прийняти лежаче положення. Також це розташування відповідає сучасним обмеженням проти коронавірусу.

Читати  Триває прийом заявок на лотерею Green Card: на що варто звернути увагу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *