Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У Данії у Музеї національної історії Данії у замку Фредеріксборг запустили україномовний аудіогід.Ініціатором цього була перша леді України Олена Зеленська. Це вже 15 аудіогід українською.

Зустріч з нагоди запуску аудіогіда відбулася у форматі відеоконференції.

Дипломатичні відносини між Україною та Королівством Данія наближаються до 30-річного ювілею. Протягом цього періоду наші країни реалізували багато проєктів у культурній, гуманітарній та екологічній сферах. Всього тиждень тому розпочав свою діяльність Українсько-данський молодіжний дім у Києві, а вже сьогодні ми запустили україномовний аудіогід у замку Фредеріксборг, відомому як Музей національної історії Данії,
– зазначила Зеленська.

Читати  У Нью-Йорку вирішили закрити музей шпигунства КДБ

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зауважив, що ініціатива Олени Зеленської та скоординована робота українських дипломатів дають чудовий результат – спільними зусиллями реалізують культурні ініціативи в інтересах України та українців за кордоном.

“Запуск україномовного аудіогіда є чудовим проявом культурної дипломатії, яка відкриває Україну світу і, навпаки, світ – Україні”, – заявив Кулеба.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *