Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У Данії у Музеї національної історії Данії у замку Фредеріксборг запустили україномовний аудіогід.Ініціатором цього була перша леді України Олена Зеленська. Це вже 15 аудіогід українською.

Зустріч з нагоди запуску аудіогіда відбулася у форматі відеоконференції.

Дипломатичні відносини між Україною та Королівством Данія наближаються до 30-річного ювілею. Протягом цього періоду наші країни реалізували багато проєктів у культурній, гуманітарній та екологічній сферах. Всього тиждень тому розпочав свою діяльність Українсько-данський молодіжний дім у Києві, а вже сьогодні ми запустили україномовний аудіогід у замку Фредеріксборг, відомому як Музей національної історії Данії,
– зазначила Зеленська.

Читати  Лоукостер Pegasus Airlines відкрив продаж квитків на рейси зі Львова до Туреччини

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зауважив, що ініціатива Олени Зеленської та скоординована робота українських дипломатів дають чудовий результат – спільними зусиллями реалізують культурні ініціативи в інтересах України та українців за кордоном.

“Запуск україномовного аудіогіда є чудовим проявом культурної дипломатії, яка відкриває Україну світу і, навпаки, світ – Україні”, – заявив Кулеба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *