Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

1 листопада Таїланд відкрився для повністю вакцинованих іноземних туристів. До країни можуть потрапити громадяни 63 держав.В перший же день відкриття стався туристичний бум. До Таїланду прибуло 6 613 мандрівників.

До Таїланду в перший день відкриття прибуло понад 6 тисяч туристів

1 листопада в аеропорт Суварнабхумі приземлився 61 комерційний рейс. Він прийняв трохи більше як 3 000 пасажирів. В інші міжнародні аеропорти прибуло 3 613 іноземних пасажирів.

Читати  Держтуризм – про зйомку Red Bull: з правильною організацією була б класна «вірусна» реклама України

За словами генерального менеджера аеропорту Суварнабхумі Кіттіпонга Кіттикахорна, із понад 3 000 мандрівників близько 2 300 були іноземними туристами, а решта – тайськими, які повернулися.

Хоча він задоволений таким результатом, певні труднощі виникали, зокрема затори на станціях перевірки документів про щеплення пасажирів.

Тому тепер їх перевірятимуть за допомогою QR-коду, наданого в системі Thailand Pass, яка діє в усіх аеропортах.

Читати  Здійснили посадку через кота, який напав на командира: стюардеса поділилася курйозною історією

Речник уряду Танакорн Вангбунконгчана повідомив, що до п’ятниці 27 авіакомпаній здійснюватимуть рейси в аеропорти Суварнабхумі, Пхукет, Самуї та Чіангмай. На них буде понад 15 тисяч пасажирів з 26 країн.

Читати  В Україні почав працювати інформаційний бот для тих, хто подорожує за кордон

Перший день прийому відвідувачів був ознаменований живою атмосферою,
– сказав він.

Водночас прем’єр-міністр Прают Чан-Оча попросив тайців зробити так, щоб усі відвідувачі відчували себе бажано, і щоб бізнес-оператори дотримувалися запобіжних заходів проти COVID-19. Тільки тоді вся країна зможе отримати користь від відновлення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *