Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Через близькість до кордонів із Сирією та Іраком, місто дивує міксом культур, релігій та древніх історій. А неподалік від Мардіну, який часто є місцем зйомки турецьких серіалів, розташована ще одна важлива локація – античне місто Дара.Прогулянка містом

Вулиці Мардіна, які різко ведуть вгору та вниз схилами – ідеальне місце для того, щоб заблукати. Споруди тут побудовані за принципом Єрусалиму.

При цьому покладатися на google-карти – марно, тому гуляйте, але не відставайте від групи, якщо мандруєте з екскурсією й хочете почути всі цікавинки саме від гіда.

Читати  Відпочинок з комфортом: кращі теплі джерела Чорногорії для відпустки взимку

Мардін

Знаходиться на північ від кордону з Сирією та на захід від кордону з Іраком. Тут живуть не тільки турки, а й курди, християни, сирійці та діаспора вірмен. Розташований між річками Тигр та Євфрат, а з висоти пташиного польоту відкриваються види на Месопотамську низовину. Місто було частиною Ассирії, пережило монгольські завоювання та османське панування.

Читати  На Вінниччині презентували концепцію Подільського шляху святого Якова
Захоплюють подих не тільки мечеті чи цитадель на пагорбі, а й вузькі вулиці, де будівлі будували близько одна до одної, щоб створити затінок.
Чи старовинні двері з двома ручками, де кожна стукає по-своєму (розумний винахід, щоб зрозуміти, до жінки чи чоловіка збирається гість).
Культура диктує свої правила й про те, що ісламський світ свого часу був драйвером науки та освіти, про що яскраво свідчать заклади медресе. Однією із показових споруд є Зінчіріє, відома своїми ребристими куполами.
Читати  Лоукостер Ryanair розпродає 300 тисяч авіаквитків від 8 євро: куди можна полетіти

Ще одне знакове місце – Улу Джамі, або Велика мечеть, найстаріша в місті. Побудована в ХІ столітті, пізніше відреставрована в ХІІ столітті, вона відрізняється різьбленим мінаретом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *