Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Ватикан

Місто-держава Ватикан знаходиться на території Риму (Італія). Це найменша держава світу, площа якою налічує всього 0,44 квадратних кілометрів. Ватикан є духовним та адміністративним центром римських католиків. Основне джерело доходу в державі – пожертвування усіх католиків.Монако

Князівство Монако є мікродержавою на півдні Франції. Його площа становить 2,02 квадратних кілометрів. Держава настільки маленька, що за 60 хвилин можна обійти всі її вулиці. Це країна з цікавою культурою та багатою історією. Корінні жителі Монако називаються монегасками.

Читати  Стюардеса розповіла про "спосіб помсти" неприємним клієнтам

Науру

Карликова острівна держава, яку оточує Тихий океан. Площа держави становить всього 21,3 квадратних кілометрів. Населення Науру на 90 % складається з етнічних науруанців та налічує приблизно 10 тисяч людей.

Тувалу

Тувалу – крихітна держава у Полінезії, площа якої налічує лише 26 квадратних кілометрів. На Тувалу немає річок та залізниць, а основний вид діяльності жителів – риболовля. Тут розташована одна початкова школа.

Читати  Ніч у готелі в подарунок: у Литві закликають туристів безкоштовним житлом

Сан-Марино

Найясніша республіка Сан-Марино – офіційна назва цієї держави. Вона розташована в центральній частині Італії. Її площа – 61 квадратний кілометр. Це держава з одним із найнижчих рівнів безробіття в Європі, а також Сан-Марино – популярний туристичний напрямок.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *