Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Українців все частіше цікавить, які у них шанси на подорожі до Європи. Президент Литви Гітанас Науседа прогнозує, що громадяни України зможуть втілити такі поїздки не раніше середини літа. Однак є умова.За його словами, кордони Європи повинні відкритися влітку, але точно невідомо, адже пандемія може внести корективи в будь-який момент. Він зазначив, що зараз країни Євросоюзу переживають третю хвилю коронавірусу.

Читати  У Вінниці відбудеться лицарський турнір пам'яті Максима Шимка

Неможливо передбачити, як буде розвиватися пандемія за два-три місяці. Як ви знаєте, обмеження на некритичні поїздки в ЄС з інших країн були накладені з очевидних причин. Зараз це – насамперед третя хвиля епідемії в ЄС, – каже глава Литви.

Також додав, що, можливо, влітку обмеження будуть зняті, але це залежатиме від багатьох факторів, зокрема від впровадження “зелених паспортів”, які ймовірно з’являться в червні, та звісно ж, від швидкості вакцинації в країні.

Читати  Bees Airline безплатно перевозитиме багаж до зимових курортів: умови акції

“Зараз усі держави поспішають проводити вакцинацію, і Литва, так само як і загалом ЄС, має амбітну мету вакцинувати 70% дорослого населення до середини літа”, – зауважив Науседа.

Коли достатня кількість населення буде вакцинована, кордони можуть відкритися. Проте це залежатиме й від вакцинації в інших державах. Якщо в Україні мало людей отримають щеплення – це може стати перепоною для подорожей.

Читати  Хорватія змінила правила в’їзду для українців

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *