Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У Торонто побудують унікальний громадський простір. Він являтиме собою поєднання житлових хмарочосів, офісного центру та багатоярусного парку. Таким чином можна буде спуститися з небес на землю для прогулянки зеленою зоною.Тут також спроєктують велодоріжки, пішохідні стежки, дитячий майданчик тощо. Парк буде відкритим та доступним для усіх жителів міста.

Проєкт в деталях

У Торонто побудують комплекс житлових хмарочосів під назвою Orca. В одній з веж облаштують офісний центр, а ще 8 будуть житловими будинками. Це близько 3 тисяч квартир. Будівлі між собою будуть пов’язані між собою мостами та зеленими переходами.

Читати  В Албанії побудують другий міжнародний аеропорт

У паркову зону також інтегрують магазини, ресторани та кафе. Багаторівневі поєднання створять для того, щоб заохотити взаємодію між жителями та розвинути почуття спільності.

Цей проєкт є дослідженням балансу та інтеграції – між відкритим простором та щільністю, ландшафтом та будівництвом, приватним розвитком та суспільними інтересами,
– сказав Шон Скензор, партнер та провідний архітектор проєкт Safdie Architects

Читати  Індонезія скоротила термін карантину для іноземних туристів

Зараз на місці запланованої споруди проходить залізнична колія. Архітектори називають її “брутальним бар’єром” між районами Торонто. Залізничну артерію планують накрити прозорим дахом, а навколо створити сади та місця для відпочинку з кафе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *