Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

США домовилися з Євросоюзом про скасування обмежень для в’їзду вакцинованих європейців. Зокрема правила стосуються й українців, які подорожуватимуть до Штатів через аеропорти ЄС.Очікується, що зняття обмежень застосовуватиметься до громадян Шенгенської зони, а також до жителів Великої Британії й Ірландії.

Що відомо про обмеження

Заборона на поїздки діяла з березня 2020 року. Вона поширювалася на громадян країн Європейського Союзу, а також громадян України.

Читати  Улітку Україну відвідали понад 40 тисяч туристів з країн Перської затоки – Кулеба

Виняток становили лише ті пасажири, що представляють національний інтерес для США. Вони отримували індивідуальний дозвіл через аеропорти ЄС.

Для українців відкрито 35 країн Європи

Раніше у Міністерстві закордонних справ України перерахували європейські країни, які відкриті для українських туристів – їх кількість становить 35.

  • Зокрема, без жодних обмежень можна в’їхати до Албанії, Естонії та Іспанії. За умови повної вакцинації – Ісландії та Чехії.
  • Натомість 30 країн Європи вимагають ПЛР-тест та / або повну вакцинацію: Австрія, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Греція, Данія, Ірландія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія та Швеція.
Читати  Baron Hotels & Resorts: лідер в індустрії гостинності Єгипту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *