Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Сім найцікавіших античних розкопок

Туреччина з її багатою культурною спадщиною була домом для багатьох древніх цивілізацій і імперій. Видання Hurriyet Daily News наводить перелік із 7 античних міст, які потрібно побачити під час подорожі до Туреччини.Місто на честь богині кохання

Афродисія. Назване на честь Афродіти, міфологічної богині любові, це древнє місто було виявлене випадково, коли відомий турецький фотограф Ара Гюлер заблукав і наткнувся на руїни. Внесене в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2017 році.

Афродисія розташована в південно-західній провінції Айдин південніше Ізміру. В елліністичний період це місце було центром мармурових кар’єрів. Найзахопливішою його будівлею є Храм Афродіти.

Читати  У Варшаві відкрили музей мистецтва ілюзії: там з'явиться унікальний театр

Батьківщина срібних монет

Аспендос – стародавнє місто, в якому знаходиться найбільший добре збережений стародавній театр у світі, що вражає археологів унікальними стародавніми руїнами.

Розташоване в південній провінції Анталії, древнє місто було одним з перших, які чеканили срібні монети. Побудоване в II столітті нашої ери, древнє місто стало свідком багатьох історичних подій від хетів до римлян.

Перший храм людства

Гебеклі-Тепе розташований в південно-східній провінції Шанлиурфа. Відкриття Гебеклі-Тепе пролило світло на ранні століття людства. Гебеклі-Тепе з його багатою історією, що нараховує 12000 років, є домом для першого храму, коли-небудь відомого людству. Гебеклі-Тепе, внесений у список ЮНЕСКО у 2018 році, є одним із найяскравіших відкриттів 21 століття.

Читати  Мальта готова платити іноземним туристам до 200 євро

Загадкові руїни міста хетів

Столиця Хетської імперії Хаттуса – одне з найбільш значних стародавніх міст Туреччини. Хаттуса, побудований в 1650 році до нашої ери, розташований в центральній чорноморської провінції Чорум. Археологічний об’єкт охоплює безліч загадкових та інтригуючих руїн, від храмів, присвячених богам і богиням, до чарівних бібліотек і палаців.

Античне місто на термах

Читати  Flydubai відновлює авіарейси з Одеси в Дубай

Древнє місто Ієраполіс (Хіераполіс), відоме як “Святе місто”, є домівкою для багатьох архаїчних храмів та релігійних споруд. Розташоване недалеко від травертинів Памуккале, Ієраполіс є популярним місцем завдяки своїм гарячим джерелам і древнім басейнам.

Скельні гробниці еллінів

Кавн. Стародавнє місто, розташоване в Егейській провінції Мугла неподалік від Мармаріса, є однією з найбільш значних руїн Туреччини.

3000-річна історія Кавна з його дивовижними скельними гробницями, стародавніми баштами, базилікою і храмом Деметри роблять древнє місто пам’яткою для любителів історії.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *