Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Екзотичний Лаос, сусід В’єтнаму та Таїланду, планує відкритися для іноземних туристів. Міністерство туризму країни заявило, що уряд і приватний сектор працюють разом, щоб знову почати приймати гостей у січні 2022 року.Вимоги до в’їзду поки обговорюються. Але точно відомо, що на старті зможуть приїхати лише вакциновані.

Лаос планує відкритися для туристів

Як відомо, Міністерство інформації, культури і туризму розробило програму для вакцинованих туристів “Зелена зона подорожей у Лаосі”, яка включає В’єнтьян, Ванг Венг і Луангпхабанг.

Читати  МАУ влаштувала розпродаж квитків на прямі перельоти з Києва та Одеси до Стамбулу

Програма пов’язана з часткою щепленого населення в містах – воно має досягти рівня 70 – 80%, а працівники інфраструктури мають бути щеплені на 90 – 95%.

Туристам, що хочуть приїхати до Лаосу, знадобляться наступні документи:

  • віза;
  • спеціальний допуск;
  • сертифікат про вакцинацію;
  • негативний результат ПЛР-тесту.

Крім того, раніше міністр планування та інвестицій Лаосу Сонексай Сіфандоне заявив, що уряд заохочуватиме резидентів і повністю вакцинованих іноземних туристів відвідати Лаос, з особливим акцентом на мандрівників з Китаю та Південної Кореї.

Читати  У скільки обійдеться відпочинок в Карпатах на Новий рік 2021

Очікується, що у 2022 році буде залучено щонайменше 1,9 мільйона лаоських відвідувачів і понад 1 мільйон іноземних відвідувачів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *