Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Полонина Боржава

Це гірський масив на Полонинському хребті Українських Карпат, між річками Латорицею та Рікою у межах Закарпатської області. Довжина понад 50 км, ширина 34 км, висота до 1681 м. Боржава є найдовшою полониною Закарпаття.Сергій Притула пропонує більшість шляху до гір подолати на підйомнику, а потім йти пішки, іноді роблячи привали. Так ви, за його словами, отримаєте максимальне задоволення від неймовірних краєвидів, які злегка нагадують неперевершені види Ірландії. Цей маршрут нескладний і підійде навіть новачкам. “Перед тим, як спускатися на підйомнику, можете відвідати колибу або чайовню в горах”, – радить ведучий.

Читати  Україна, Білорусь і Молдова задумалися над спільними турпродуктами

Замок Паланок

Ця середньовічна фортеця розташована в місті Мукачево (Закарпатська область) на горі вулканічного походження. Точна дата заснування замку невідома, вперше він згадується в документах, які датуються XI століттям. Назва “Паланок” походить від дубового частоколу, яким було обнесено рів, що огороджує замкову гору.

Цікаво, що за весь цей час в замку проживали і правлячі князі, і аристократи, і слуги, і майстри, а під час облоги він служив укриттям і для селян, які жили навколо. За словами шоумена, на території України збереглося не так вже й багато замків в хорошому стані, яким є Паланок в Мукачево. Ведучий закликав негайно їхати сюди, якщо ви ще тут не були.

Читати  Wizz Air автоматично реєструватиме пасажирів на рейс за 1,5 євро

Село Верхня Грабівниця

Село Верхня Грабівниця розташоване в Воловецькому районі Закарпатської області України. Населення за переписом 2001 року становило всього 422 особи.

Ведучий звертає увагу саме на бункер, який знаходиться в цьому селі. Це пам’ятка Другої світової війни, яка добре збереглася. Лінія Арпада – низка захисних об’єктів, які тягнулися 800 км карпатським хребтом. Сергій Притула запевняє: це неймовірно круте місце, про яке в Україні мало хто знає. Але шоумен рекомендує спускатися до тунелю з гідом – адже без екскурсії ви мало що зрозумієте, і вам буде не так цікаво.

Читати  Оце пощастило: 5 фотографій, на яких люди зафіксували щось унікальне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *