Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На Сейшелах відбулася фотосесія ізраїльської дівчини-дайвера

На Сейшельських островах в Індійському океані з’явилася “русалка”. Дівчину з хвостом, що плавала, побачили днями туристи на пляжах екзотичного курорту. В незвичайному образі пірнала ізраїльтянка, повідомляє ізраїльське видання Ynet.“Русалку” звати Мур Барзані, вона займається фрі-дайвінгом і новим видом плавання з хвостом – мермейдингом. Це захоплення стає популярним в Ізраїлі.

Дайвер прилетіла на Сейшели в складі ізраїльської делегації, щоб знятися у фотосесії для реклами курорту. Цей екзотичний напрямок відкрили для туристів з Ізраїлю.

Підкреслити красу екзотичного місця

Читати  Жінка заснула у літаку та полетіла не в те місто: як це сталося

Ідея зйомок належала відомому підводному фотографові і засновнику журналу про дайвінг IDIVE Давиду Філософу. Ізраїльтяни прибули на Сейшели на запрошення Міністерства туризму Сейшельських островів.

“Через пандемію коронавіруса світ закрився, і у дайверів залишилося мало місць для пірнання. Однією з перших держав, готових прийняти ізраїльтян після карантину, були Сейшели. Вони стали користуватися великим попитом в Ізраїлі, тому з’явилася ідея відправити сюди делегацію і зняти фотопроект для залучення наших туристів”, – повідомив Давид Філософ.

Пірнальниця “з хвостом і плавниками” Мур Барзані займається вільним дайвінгом. Вона може занурюватися на глибину до 35 м без кисневого балона і протриматися там до 3 хвилин.

Читати  5 дивних та кумедних європейських законів, в існування яких складно повірити

“Природа на Сейшелах захоплює дух. І місцеві жителі дуже доброзичливі. Під час зйомок на нас приходили подивитися, як на дивину. Поки я плавала, навколо зібралися здивовані туристи”, – розповіла про особливості фотозйомки дайвер.

Знімав підводну красу Сейшел з израїльянкою фотограф Орен Коен, який захоплюється підводною фотографією, а також зйомками танців і пейзажів.

“Я відвідав і сфотографував понад 40 екзотичних місць по всьому світу. Світ дайвінгу та фотографії відправив мене в божевільну подорож по особливим напрямках: від сталактитових печер в Мексиці до підводної фотографії акул на Кубі, а тепер і на Сейшели”, – поділився своєю історією фотограф.

Читати  Екскурсії до відкритого нещодавно кургану на Дніпропетровщині відвідали вже 2 тисячі осіб

Після 40 хвилин плавання “русалки” знімальна група зупинилася на Бітер Рок, щоб знімати на глибині від 14 до 30 метрів.

“Риф, численні групери, риба-лев, наполеони, риба-меч і відчуття радості”, – описав Коен враження від роботи на курорті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *