Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Великі тварини потребують чималих коштів на харчування та утримання. Скорочення потоку туристів забирає у нацпарків змогу прогодувати слонів.Відомий національний парк Найджела Мейсона наразі перебуває на межі виживання. Тут мешкає 30 врятованих суматранських слонів. Вони потребують пів мільйона доларів на рік – стільки коштує харчування тварин.

Слони не мають роботи

У 2019 році на Балі побувало 6,3 мільйона туристів – заробити ці гроші було просто. Протягом 2 останніх років острів був майже увесь час закритий – тому слони “не мають роботи”.

Читати  Авіаекскурсії над Києвом запускає МАУ

Парк вже витратив усі свої заощадження. Балі виживає коштом туристів – а їх зараз майже немає. Страждають не тільки слони, а й люди.
В умовах економічної скрути національний парк не може навіть розраховувати на благодійність.

Третину необхідної суми вдалося зібрати завдяки компанії GoFundMe. Також місцеві мешканці з усіх сил сподіваються на те, що острів якомога скоріше відкриється для туристів.

  • З моменту відкриття він мав шалений успіх серед зірок: тут побували Каньє Вест, Джулія Робертс, Джесіка Біл, Кельвін Кляйн, Девід Бекхем, Жан-Клод ван Дамм та Джиммі Барнс.
  • Парку потрібно збирати хоча б 30 тисяч доларів на місяць, щоб тварини могли вижити.
  • Наразі Балі відкрите тільки для тих, хто прилітає у справах – цим людям потрібно відбути 10-денний карантин. Коли на острів можна буде туристам – невідомо.
Читати  З 24 березня діють нові правила в’їзду на територію України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *