Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Загальна довжина маршруту на Полтавщині становить 85 км. З них 56 км – це основна лінія маршруту в три радіальні з’їзди у Великих Будищах, Диканьці, Чернечому яру на вихід до траси.Новий промаркірований туристичний маршрут у напрямку Полтава – Опішня відкрили напередодні. Як повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook глава підкомітету ВР з питань туризму Дмитро Нальотів, маршрут став першим в Україні Greenway.

Читати  "Дикий" туристичний етикет: прості підказки для відповідальних мандрівників

Greenways – це багатофункціональні маршрути для пересування безмоторних транспортних засобів чи пішохідними способом. Вони проходять уздовж природних коридорів, історичних торгових шляхів, річок і занедбаних залізничних колій. Ці маршрути координуються місцевими громадами з метою впровадження концепції сталого туризму і пропаганди здорового способу життя.

За словами Нальотова, загальна довжина маршруту на Полтавщині становить 85 км.

Читати  Картопляні ряди Копенгагена

“Із них 56 км – це основна лінія маршруту в три радіальні з’їзди у Великих Будищах, Диканьці, Чернечому яру на вихід до траси. Сподіваємось, що відкриття таких маршрутів стане для України гарною традицією”, – підсумував він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *