Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Загальна довжина маршруту на Полтавщині становить 85 км. З них 56 км – це основна лінія маршруту в три радіальні з’їзди у Великих Будищах, Диканьці, Чернечому яру на вихід до траси.Новий промаркірований туристичний маршрут у напрямку Полтава – Опішня відкрили напередодні. Як повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook глава підкомітету ВР з питань туризму Дмитро Нальотів, маршрут став першим в Україні Greenway.

Читати  Стюардеса розповіла про деталь у літаку, яка може врятувати пасажирів

Greenways – це багатофункціональні маршрути для пересування безмоторних транспортних засобів чи пішохідними способом. Вони проходять уздовж природних коридорів, історичних торгових шляхів, річок і занедбаних залізничних колій. Ці маршрути координуються місцевими громадами з метою впровадження концепції сталого туризму і пропаганди здорового способу життя.

За словами Нальотова, загальна довжина маршруту на Полтавщині становить 85 км.

Читати  Для пожвавлення туризму: на Мальдівах планують щеплювати від COVID-19 прибулих мандрівників

“Із них 56 км – це основна лінія маршруту в три радіальні з’їзди у Великих Будищах, Диканьці, Чернечому яру на вихід до траси. Сподіваємось, що відкриття таких маршрутів стане для України гарною традицією”, – підсумував він.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *