Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Серед українських учасників в цьому році найбільшу виставкову площу займають Вінниця та Вінницька область (24 м.кв.), які спільно представяют туристичний потенціал свого регіону.Міжнародна туристична виставка UITT стартувала сьогодні в Києві. В цьому році у зв’язку з карантинними обмеженнями виставку відкрили без традиційної офіційної церемонії, передає Travel Press Club.

Як відомо, виставка переносилася двічі через введених обмежень. Зараз виставка працює з дотриманням всіх правил протиепідеміологічної безпеки.

“UITT: Україна – подорожі та туризм”, яка буде проходити в Міжнародному виставковому центрі до 13 травня, представлено близько 20 регіонів і міст туристичної України. Всього в нинішньому списку вказано 49 учасників з України. Серед них 8 обласних державних адміністрацій, 10 міських рад і об’єднаних територіально громад, 2 національні природні парки, а також туроператори, об’єкти розміщення, спеціалізовані видання та ін.

Читати  Яка нація витрачає найбільше грошей на подорожі

Туроператори та туристичні офіси з 14 країн світу, 13 українських міст і регіонів протягом трьох днів будуть представляти свої пропозиції відпочинку під час літнього туристичного сезону. На виставці можна побачити національні стенди Грузії, Польщі та Болгарії, присутні Чорногорія і Хорватія.

Найбільшими стендами під час 26 Міжнародної туристичної виставки UITT стали стенд Турції (304 метра), туроператори TUI Ukraine (247 метрів) і Coral Travel (210 метрів), а також Болгарія (161 м.кв).

Читати  Сонячний Кольмар і модний Тбілісі: найкращі міста для подорожі

Серед українських учасників в цьому році найбільшу виставкову площу займають Вінниця та Вінницька область (24 м.кв.), які спільно представяют туристичний потенціал свого регіону.

Сьогодні найбільший діловий захід виставки – Круглий стіл за участю посольств, Національних туристичних організацій, міністерств і адміністрацій, відповідальних за сектор туризму в іноземних державах для обговорення перспектив відновлення і збільшення туристичних потоків з України в інші країни світу в 2021 році, питання відкриття кордонів і відновлення повітряного сполучення, безпеки подорожей та інших нагальних питань туристичного ринку України та світу.

Читати  Лоукостеру Bees Airline дозволили літати до Тбілісі та Анталії

12 травня під час UITT Комітет туризму торгово-промислової палати України проводить круглий стіл за програмами стимулювання внутрішнього та в’їзного туризму в Україні за участю керівників профільних асоціацій, представників Міністерства культури і інформаційної політики та експертів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *