Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Маршрут буде промаркований вже через кілька тижнів і відкриється для всіх бажаючих.

Вперше група туристів вирушила в подорож по новому вело-пішохідному маршруту Camino Podolico. Як повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook відомий український журналіст і мандрівник, експерт проекту Camino Podolico Максим Беспалов, в складі організованої групи – понад сто осіб.“Ми вирушили зранку трьома колонами: людей 70 пішли пішки, 30 – поїхали на велосипедах і ще невідома кількість пливла на каяках. Перший офіційний колективний похід по Camino Podolico, Подільським Шляхом святого Якова стартував сьогодні”, – написав він.

Читати  На Вінниччині презентували концепцію Подільського шляху святого Якова

Відзначимо, що про створення нового, 360-кілометрового маршруту, який з’єднає Вінницю і Кам’янець-Подільський, у Вінницькій міській раді повідомляли ще на початку 2020 року. За модель взяли Шлях святого Якова – паломницьку дорогу до могили святого апостола Якова в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела, яка входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Маршрут починається в Вінниці і проходить через Гнівань, Браїлів, Жмеринка, Бар, Маліївці, Дунаївці та інші міста і селища, а фінальною крапкою стане Кам’янець-Подільський. У перспективі Camino Podolico сподіваються продовжити далі на захід.

Читати  Австралія кличе на ПМЖ ще більше успішних іноземних бізнесменів

За словами Беспалова, маршрут буде промаркований вже через кілька тижнів і відкриється для всіх бажаючих.

“Півтора роки тому, коли мене вперше запросили у Вінницю, щоб почути мою думку щодо Каміно в Україні, я навіть уявити собі не міг, що вже у 2021 на маршруті утвориться дорожній затор через величезну кількість бажаючих іти. Це мрія, яка здійснилася швидко та красиво. І це тільки початок. Шалено радий бути експертом і радником в цьому проекті! Пройшли сьогодні 26 км від Вінниці до Гнівані. Маршрут неймовірної краси. Вже через кілька тижнів почнеться повноцінне маркуванняCamino Podolico від Вінниці до Кам’янця-Подільського, з’являться паспорти паломників і печатки по дорозі”, – підсумував Беспалов.

Читати  Кумедні й дивні закони у різних країнах світу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *