Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав країни, які відкриються для українців влітку. Вони зроблять це після запровадження “паспортів вакцинації”.Найбільш відкрита країна для українських туристів – Туреччина. Окрім неї доступні Греція, Кіпр, Хорватія та Болгарія.

Кулеба заявив, що українці не повинні драматизувати вимогу ПЛР-тесту, бо, коли летимо за безвізом до країн ЄС, то на кордоні можуть попросити показати бронювання готелю чи зворотний квиток, наприклад. За його словами, ПЛР-тест – це не те, що блокує подорожі.

Читати  Погода в Туреччині в грудні 2020 – яка температура повітря і моря

Ми працюємо над тим, щоб була мінімальна кількість вимог… Я вчора говорив з міністром закордонних справ Албанії. Ми домовилися, що українцям створять відповідні умови. Я думаю, основні курорти ми відкриємо. Працюємо над Іспанією. Думаю, цього літа ми матимемо більше умов для подорожей, ніж минулого року, – сказав очільник МЗС.

Він додав, що найбільш відкрита країна для українських туристів – це Туреччина.

Читати  8 визначних пам'яток, які стали місцями вакцинації

“Я говорив з керівником МЗС Туреччини і ми домовилися, що цього літа для українських туристів створять максимальні умови”, – зауважив міністр закордонних справ України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *