Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Турист відвідав національний парк “Сноудонія” у Великій Британії. Про свій візит він лишив відгук на платформі TripAdvisor. У повідомленні чоловік обурився, що поблизу заповідної території немає відомого ресторану McDonald’s.Він звинуватив харчову мафію у відсутності ресторану швидкого харчування. Оскільки найближчий з них розташований за 37 кілометрів від заповідника.

Обурений відсутністю ресторану

Чоловік лишив негативний відгук на туристичній платформі після відвідування відомого льодовикового озера Бала. Після тривалої прогулянки мандрівнику захотілося поїсти у McDonald’s, але це виявилось не просто.

Читати  Очевидно, що не висоти: стюардеса розповіла, чого найбільше бояться бортпровідниці

Поки мої друзі насолоджувалися шашликами, я вирішив дізнатися, де можна купити собі чизбургер. Відстань мене шокувала, я був стривожений через неможливість купити улюблену їжу,
– розповів британець.

Та додав, що у відсутності його улюбленого ресторану ймовірно винна саме продовольча мафія, яка не дозволяє “пристойним” точкам відкритися. Одне морозиво, до речі, на території національну парку коштувало 5 фунтів стерлінгів (близько 185 гривень).

Читати  Унікальні фрески і таємнича бібліотека Ярослава Мудрого: що варто знати про Софіївський собор

Схожу, що турист мав гастрономічну мету поїздки. Бо попри унікальну природу та представників фауни біля льодовикового озера, якому понад 10 000 років, незадоволений рецензент поставив національному парку лише 2 зірки з 5.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *