Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На борт літака не можна проносити рідини у пляшках, більших за 100 мілілітрів. Тому більшу тару, зокрема, й пакети з соком, в аеропорту змушують викинути.Винятком є рідини, куплені безпосередньо в зоні Duty Free. Але там теж є свої обмеження.

Чому ввели заборону

У 2006 році в аеропорту Лондона затримали громадянина Великої Британії Абдуллу Ахмеда Алі, який мав зв’язки з ісламськими радикалами. В його багажі виявили речовини, якими він міг підірвати кілька літаків. Вони були замасковані під апельсиновий сік. Тоді Служба безпеки виявила угрупування терористів, які хотіли влаштувати теракт на 20 літаках.

Читати  Де у Києві можна покататися на ковзанах просто неба і у приміщенні

Зловмисники обрали пляшки з рідиною, адже вода є ідеальним розчинником та може стати маскуванням для отруйних речовин, різних реагентів для створення вибухівки. Проте, за підрахунками спеціалістів, для виготовлення повноцінної бомби потрібно більше 1 літра рідини. Якщо ж рідини буде менше, тоді терористам не вдасться створити масштабну пожежу.

Які взагалі правила перевезення рідин

  • На борту літака дозволено провозити рідини в тарі об’ємом не більше 100 мілілітрів. Сукупний обсяг не повинен перевищувати 1 літра.
  • Ці пляшечки варто щільно закрити та запакувати у прозорий пластиковий пакет або прозору косметичку.
  • До рідин також відносяться креми, туш, парфуми тощо.
  • Якщо ж везете із собою ліки, то їхній об’єм теж не має перевішувати 100 мілілітрів. Крім того, їх треба вести в оригінальній фабричній тарі. Також бажано мати рецепт від лікаря на ці медикаменти.
  • Виняток може становити баночки з дитячим харчуванням, але вони мають бути у закритому упакованні.
Читати  Німецький перевізник FlixBus запускає першу лінію в Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *