Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У 2022 році в данському музеї Мозгорд, який вважається одним із найкращих у Європі, відбудеться виставка «Русь – вікінги на Сході».

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики у Фейсбуці.«За підтримки МКІП наступного року в Мозгорді, одному з найкращих музеїв Європи, пройде виставка «Русь – вікінги на Сході». Цей археологічний та етнографічний музей розміщений у передмісті данського Орхуса», – йдеться в повідомленні.

Читати  Найвище у світі колесо огляду відкриють у жовтні

Зазначається, що про організацію виставки говорили під час зустрічі заступниці міністра культури та інформаційної політики Світлани Фоменко та директора музею Мадса Келера Хольста.

«Виставка дасть можливість показати історію України у європейському контексті, водночас українські музеї отримають новий міжнародний досвід», – заявила Фоменко.

У МКІП зазначили, що восени 2020 року музей Мозгорд звернувся до Національного музею історії України з пропозицією організовувати виставку.

Читати  Сотні блакитних бурульок: в Румунії замерз термальний водоспад

«Зараз йде активна її підготовка, зокрема відібрано експонати із фондів НМІУ та регіональних українських музеїв у Чернігові, Харкові та Житомирі. До підготовки виставки залучено також музеї країн Скандинавії, Балтії та Німеччини», – зазначається в повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *