Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Радомишльській громаді на Житомирщині розробили 20-кілометровий туристичний маршрут «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді», до якого увійшло 14 локацій.


Про це розповіла начальниця відділу економічного розвитку, транспорту, міжнародного співробітництва, проєктно-інвестиційної та інформаційної діяльності Радомишльської міської ради Олена Яцьківська.

«Маршрут «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді» поєднує дві європейські ініціативи, які охоплюють територію Радомишльської громади: «Via Regia» – культурний шлях Ради Європи та EuroVelo – європейська мережа велосипедних трас. Головна мета маршруту – це популяризація нашого місцевого туристичного продукту, здорового способу життя, активного відпочинку та спортивного туризму», – зазначила Яцьківська.

Читати  Відповідь на пандемію: бельгійське подружжя створило готель на плотах

За її словами, туристичний маршрут протяжністю майже 20 км можна проїхати на велосипеді або пройти.

У межах Радомишльської громади «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді» містить 14 туристичних об’єктів.

«Це буде кільцевий туристичний маршрут, тобто він починатиметься з центру Радомишля, де в нас є оглядова вежа, Соборний майдан, краєзнавчий музей. Із центру міста туристи будуть рухатися в напрямку пивзаводу, проїжджатимуть історико-культурний простір «Повстанський хутір», мистецький маєток у селі Ставки, замок «Радомисль», чоловічу гімназію, консисторію, будинок народного майстра, який робить власноруч музичні інструменти», – додала Яцьківська.

Читати  Як не зіпсувати відпочинок у Єгипті: 5 правил, які має знати кожен

Туристичний маршрут промаркують, розроблять його логотип, встановлять інформаційні таблички біля кожного об’єкта українською та англійською мовою і зі шрифтом Брайля.

Проєкт «Velo Regia: королівським шляхом на велосипеді» фінансують Український культурний фонд та Радомишльська міська рада.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *