Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На фасаді Хмельницького туристично-інформаційного центру (ТІЦ) створили стінопис із зображенням пішохідної вулиці Проскурівської середини ХХ століття.


Про це розповіла головний фахівець Агенції розвитку Хмельницького Анна Пилипюк.

«Наш туристично-інформаційний центр розташований у центрі міста Хмельницького на вулиці Проскурівській, 40. Ми вирішили прикрасити задній фасад ТІЦ арт-об’єктом, який би влучно доповнював навколишню атмосферу. У нас в архіві є багато фотокарток, на яких видно, який вигляд Проскурів (колишня назва Хмельницького – ред.) мав у минулому столітті. Для стінопису ми обрали зображення, на якому видно будівлі Проскурівської середини ХХ століття», – зазначила Пилипюк.

Читати  Київ за десять місяців заробив 59 мільйонів гривень туристичного збору

За її словами, центральна будівля на стінописі – це будинок культури, що зберігся у первісному вигляді. У будівлі ліворуч розташований медичний коледж, але вона не збережена у своєму автентичному вигляді. Будівля праворуч – це колишній пасаж, який зберігся лише частково.

«Найкращий вигляд артоб’єкт має, якщо на нього дивитися, прямуючи до турінфоцентру доріжкою з боку парку Шевченка. Так здалеку видно всю вулицю Проскурівську, а цей стінопис, як своєрідний портал у минуле», – додала головний фахівець Агенції розвитку Хмельницького.

Читати  Big Data від Київстар допомагає аналізувати туристичні потоки на Чернігівщині

Стінопис на фасаді туристично-інформаційного центру зобразила хмельницька художниця Діана Панасова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *