Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Мандрівник та ведучий Дмитро Комаров анонсував запуск нового проєкту “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим” – покажуть нові місця відпочинку в країні.Він зазначив, що зняти такі випуски програми його давно просили глядачі. І тепер у нього важлива місія – показати, як і де відпочивати в Україні. А також довести, що відпочинок тут не гірше, ніж на легендарних курортах.

“Активний відпочинок, екстрим і найнезвичайніші місця – не в екзотичних країнах, а вдома. Наш фірмовий стиль, але це не #світнавиворіт”, – сказав мандрівник.

Читати  Закарпаття хочуть зробити майданчиком для подорожей у будинках на колесах

Вже очевидно, що карантинні обмеження нікуди не дінуться, і світ повністю не відкриється. Саме час вивчати Україну. А подивитися є на що. Який він – безкоштовний п’ятизірковий відпочинок на “Українських Мальдівах”? Де знайти Венецію, не виїжджаючи за межі своєї країни? Що водиться в українській Амазонці? Де у нас своя екзотична “Африка”, савани, цілюще “Мертве море”, своя “Сахара”?
– наголосив Комаров.

Дмитро пообіцяв показати популярні місця для відпочинку з нового ракурсу і відкрити нові туристичні напрямки.

Читати  Музей електрогітар відкрили на території ВДНГ

“Україна настільки яскрава і вражаюча, що тут знайде відпочинок до душі і справжній екстремал, і прихильник романтики на морському узбережжі з ідеальною водою, і шукач містики, місць сили, і навіть досвідчений гастро-турист” – додав ведучий.

На відміну від експедицій “Світу навиворіт” до людожерів Нової Гвінеї і в племена Бразилії, після мого нового українського проекту ви зможете безпечно і з задоволенням повторити маршрут. Хоча, для додання особливого присмаку проекту, в ньому, звичайно ж, будуть екстремальні елементи в фірмовому стилі “навиворіт”. Стрибки, польоти, рекорди. Це була одна з моїх найяскравіших експедицій,
– поділився враженнями Дмитро.

Читати  Львівщина торік ознакувала понад 140 кілометрів шляхів рекреаційного туризму

Ведучий зазнчив, що отримав нереальне задоволення від великої експедиції по Україні.

“У нас неймовірні, дуже гостинні люди, фантастично смачна і недорога їжа, чарівна природа і безмежні можливості для розвитку туризму. Потенціал, щоб стати однією з найбільш туристичних країн Європи. Слідкуйте за анонсами”, – підсумував мандрівник.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *