Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На Буковині продовжують розробляти піші туристичні маршрути. Зокрема, у Путильському районі визначили 9 маршрутів найбільш цікавими локаціями, краєвидами та пам’ятками.


Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація у Фейсбуці.

“Робота над розробленням піших туристичних маршрутів триває у Чернівецькій області. Фахівці, серед яких краєзнавці, лісівники, працівники національного природного парку “Черемоський” та представники громад, працювали на Путильщині. Вони, зокрема, визначили у регіоні 9 маршрутів із найбільш цікавими локаціями, краєвидами та пам’ятками”, – йдеться у повідомленні.

Читати  На узбережжі Великої Британії зійшов гігантський зсув

Зазначається, що шляхи розташовані на території Селятинської, Путильської, Конятинської та Усть-Путильської громад. Серед них, до прикладу, мандрівка гірськими хребтами до хати, де народився Лук’ян Кобилиця – керівник селянського руху на теренах австрійської частини Буковини у 1840-х років.

“Робоча група надала пропозиції щодо 9 маршрутів. Їх необхідно описати, визначити протяжність та найвизначніші місця. Наступним етапом стане маркування, тобто виготовлення відповідних знаків, карт-схем, їхнє встановлення і монтаж”, – пояснює заступниця директора департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА Христина Марчук.

Читати  Космос по кишені. Туризм розширює горизонти

За її словами, найбільш цікаві маршрути для мандрівників визначають також на Вижниччині.

Як повідомлялося, у Чернівецькій області хочуть упорядкувати та вдосконалити пішохідні туристичні маршрути й нанести їх на інтерактивну мапу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *