Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На Закарпатті винороби ініціювали нову традицію винопиття в умовах пандемії — онлайн-дегустації “Смакуємо разом” з попередньою закупкою вина та реєстрацією, а також супроводом виноробів і сомельє.


Про це повідомив експерт із закарпатського туризму, фуд-блогер Федір Шандор.

За його словами, така традиція — це відповідь на пандемічну реальність, яка не дає повернутися до нормального життя.

Читати  Чому пасажирам у жодному разі не можна знімати взуття в літаку

“Торік із введенням локдауну на Закарпатті ми проводили онлайн-подорожі по теруарах та субтеруарах регіону, вони вдалися: онлайн-події збирали багато глядачів. Зараз знову маємо такий депресивний період, а вино — це не лише чудовий антидепресант, це ще й культурний продукт. Тому запроваджуємо на Закарпатті традицію організованих онлайн-дегустацій, до неї згодилися долучитися 10 закарпатських виноробів – це малі та великі виробники”, – сказав Шандор.

Читати  Несумісні з авіаперельотами стани пасажирів: деталі від стюардеси

“Власне, все відбуватиметься так: винороб розповість про особливості вирощування винограду та виробництва, сомельє пояснить усі нюанси щодо самого напою, порадить із чим та як його варто смакувати. Крім того, протягом зустрічі проводитимемо вікторину, переможці якої отримають пляшку вина та смаколик від ужгородського кондитера Штефаньо (торт “Ужгород”, крафтовий хліб чи панетоне)”, – пояснив Шандор.

Читати  SkyUp переніс відновлення польотів до дев'яти країн

Він уточнив, що на Закарпатті є чотири винні теруари. У регіоні також працюють кілька великих виробників вина (компанії “Чизай” та “Котнар”) та понад пів сотні крафтових виноробів, котрі займаються виноробством на власних виноградниках чи використовують закуплену сировину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *