Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На столичному Трухановому острові уздовж берегової лінії Дніпра планують облаштувати сучасний велопішохідний променад, який зробить локацію ще популярнішою серед туристів.


Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

«Буде запроєктовано, а згодом і побудовано велопішохідний променад уздовж берегової лінії річки Дніпро. У рамках проєкту буде враховано необхідність влаштування сучасного LED-освітлення, додаткового озеленення, місць для відпочинку, велопарковок тощо. Люди з порушеннями зору зможуть безпечно і комфортно гуляти променадом, адже буде влаштована тактильна плитка. За безпекою пильнуватимуть камери відеоспостереження, які інтегровані в міську систему Smart City», – пояснив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Читати  Їжте як місцеві та подивіться на древні човни: 8 порад, як цікаво провести час в Єгипті

У КМДА стверджують, що завдяки новому променаду Труханів острів стане зручнішим, доступнішим і комфортнішим для всіх киян і гостей столиці. А розташування біля Дніпра й панорами київських пагорбів та старовинного Подолу зроблять його ще й популярним туристичним місцем.

Водночас вулиця Труханівська, яка нині – єдина магістраль на Трухановому острові між Північним та Парково-пішохідним мостом, – залишиться частиною вже створеного веломаршруту «Троєщина – Європейська площа» і доступною для пересування пішоходів. А для автомобільного транспорту і надалі діятимуть обмеження швидкості руху 20 км/год.

Читати  Унікальні місця Житомира: фронтмен "Другої ріки" порадив, що побачити у місті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *