Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Влада Єгипту прийняла рішення побудувати новий елітний курорт на північ від Шарм-ель-Шейха. Комплекс з’явиться на напівпустельній ділянці біля рифу Рас Джаміла.Розкішний курорт займе 800 тисяч метрів, а довжина берегової лінії – 750. Планується, що після завершення будівництва Рас Джамілі буде схожий до іншого єгипетського курорту – Ель-Гуна.

Нова локація буде розташована на березі лагуни з рифом Рас Джаміла з кораловими садами, біля найближчої бухти Шарм-ель-Шейха – Рас Насрані. Вона добре відома поціновувачам дайвінгу.

Читати  Перезимувати на Карибському узбережжі: популярні острови видаватимуть візи для фрилансерів

На курорті збудують трьох-, чотирьох- і п’ятизіркові готелі, ресторани, басейни, спортивні комплекси та іншу необхідну інфраструктуру для туристів.

Як відомо, за будівництво відповідатимуть Міністерства державного сектора бізнесу та цивільної авіації, які вже підписали домовленість з двома компаніями – Al-Montazah Tourism and Investment Company та Imac Aqaba.

За інформацією міністерства держсектору бізнесу, комплекс буде зводитися на двох сусідніх земельних ділянках, що належать компаніям, пов’язаних з обома міністерствами.

Читати  Нове життя: у Британії з літака зробили бар для розкішних вечірок

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *