Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Полярне коло – одна з останніх пустель світу, де зимові температури опускаються до 67 градусів нижче нуля. Тут полярне сяйво освітлює нічне небо, і це чарівне дійство вартує довгих очікувань. Про дику природу Арктики Клаудія Мартін створила фотокнигу.До збірки увійшли близько 200 знімків. Кожен з них не тільки промовисто граний, але й має історію.

Читати  Пасажири літака відчинили аварійний вихід й вистрибнули з нього на ходу

Життя за полярним колом у фото

Полярне коло проходить через Ісландію, Норвегію, Швецію, Фінляндію, Росію, Аляску, Канаду та Гренландію. У книзі “Арктика: Життя всередині полярного кола” фотографка Клаудія Мартін проілюструвала суворе життя у вічній мерзлоті чарівними фото.

Вона додала проникливі підписи, щоб провести читача через цю “область крайнощів: екстремальний холод, екстремальні сезонні зміни денного світла та екстремальні природні явища“. Адже через кліматичні зміни невідомо, скільки ще існуватимуть ці природні скарби.

Читати  Зворотний бік відпочинку в Таїланді

Декілька цікавих фактів про цю місцевість:

  • У Фінляндії низини вкриті болотами, тоді як сосни та ялини прикривають низовини, але вершини – без дерев.
  • У Норвегії найкраще видно Північне сяйво.
  • На території Канади є найбільший незаселений острів у світі. Він називається Девон та має площу 55 247 квадратних кілометрів!
  • Лапландія, де проживає близько трьох відсотків населення Фінляндії, але найбільший регіон країни, є найменш густонаселеною територією континентальної Європи.
  • Шпіцберген у Норвегії – найбільший і єдиний постійно населений острів архіпелагу, що лежить приблизно в 1050 км від Північного полюса.
Читати  Не носити цінні речі: як безпечно та цікаво відпочити на Занзібарі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *