Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Угода про “Вільне небо” між Україною та ЄС надасть більше можливостей для в міжнародних авіакомпаній. Лоукостер Ryanair вже заявив про свої плани розширення українського авіаринку: перевізник хоче запустити рейси з усіх 12 аеропортів.Таке розширення відбуватиметься коштом українських трудових мігрантів. В середньому вони готові платити до 40 євро за рейс.

Глобальні плани Ryanair

Виконавчий директор групи Майкл О’Лірі заявив, що Ryanair планує агресивну експансію в Україні. Вона відбудеться, якщо країна найближчим часом приєднається до регульованого авіаційного ринку Європейського Союзу. Очільник авіакомпанії сподівається, що це станеться до кінця поточного року.

Читати  Дешеві склянки та картонка, що танцює: як обманюють туристів у різних країнах

Єдиний ринок, на який я б звернув увагу – це Україна. Я думаю, що ми станемо великим інвестором в Україні, коли вони приєднаються до єдиного європейського авіапростору,
– сказав О’Лірі.

Наразі лоукостер виконує рейси з 5 українських аеропортів. Але у планах перевізника залучити усі 12, які є в країні. Основним джерело доходу та пасажирами в компанії бачать трудових мігрантів, які готові оплачувати близько 40 євро за рейс.

Читати  В Ірландії роблять гірські стежинки з овечої шерсті

“Вільне небо”: переваги для українців

Угоду про спільний авіапростір з країнами ЄС мають підписати восени 2021 року. Головною метою є створення єдиного ринку авіаперевезень з європейськими стандартами в галузі цивільної авіації.

Передбачено 2 етапи впровадження цієї угоди:

  • на першому – знімуть всі обмеження для українських перевізників на польоти між містами ЄС;
  • на другому етапі дозволять іноземним авіаперевізникам здійснювати внутрішні рейси в Україні.
Читати  У Стамбулі відкрилася цифрова виставка унікальних мініатюр

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *