Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Зазначається, що вартість квитка в одному напрямку становитиме від 19 євро в класі Green, 65 євро в класі Green Classic та 439 євро в Business Price.

Латвійська авіакомпанія АirBaltic з 6 жовтня почне виконувати новий прямий рейс за маршрутом Київ-Вільнюс.Як повідомила прес-служба компанії, польоти будуть виконуватися тричі на тиждень на літаку Airbus A220-300.

Вартість перельоту
Зазначається, що вартість квитка в одному напрямку становитиме від 19 євро в класі Green, 65 євро в класі Green Classic та 439 євро в Business Price.

Читати  Старшокласники зірвали рейс на Багами: вони відмовилися вдягнути маски

За словами виконавчого директора AirBaltic Мартіна Гаусса (Martin Gauss), компанія готова забезпечити додаткове авіасполучення з усіма трьома балтійськими столицями.
“Дотримуючись всі обмеження і рекомендації офіційних органів і роблячи різні додаткові заходи з охорони здоров’я, ми продовжуємо адаптувати нашу маршрутну мережу”, – цитує прес-служба Гаусса.

Заходи з охорони здоров’я
Відзначається, що компанія ввела суворі заходи з охорони здоров’я, а всіх пасажирів AirBaltic під час польотів безкоштовно надають основний захисний комплект, до якого входять маска для обличчя та дезінфікуючі серветки.

Читати  Дмитро Комаров показав місце, де за легендою, зустрілися Адам і Єва

“Пасажирам перед польотом слід перевірити умови в’їзду і введені в аеропортах обмеження на офіційних сайтах або в місцевих посольствах. Умови швидко змінюються і відрізняються в кожній країні, тому завжди варто переконатися в тому, що ви ознайомилися з новітньою інформацією”, – йдеться в повідомленні.

Що цьому передувало Вчора уряд підтримав відкриття регулярного повітряного сполучення з Сінгапуром і Ісландією.

Читати  Долина нарцисів: стало відомо, коли розквітне унікальне багатство Закарпаття

Довідка Travel News
АirBaltiс (AIR BALTIC CORPORATION) забезпечує прямі рейси з Риги понад 60 пунктів призначення.
Компанія пропонує стикування в аеропорту Риги з пунктами призначення маршрутної мережі авіакомпанії в Скандинавії, Європі, СНД і на Близькому Сході.
Флот компанії становить 25 літаків – Boeing та Bombardier Q400Next Gen.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *