Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Зазначається, що вартість квитка в одному напрямку становитиме від 19 євро в класі Green, 65 євро в класі Green Classic та 439 євро в Business Price.

Латвійська авіакомпанія АirBaltic з 6 жовтня почне виконувати новий прямий рейс за маршрутом Київ-Вільнюс.Як повідомила прес-служба компанії, польоти будуть виконуватися тричі на тиждень на літаку Airbus A220-300.

Вартість перельоту
Зазначається, що вартість квитка в одному напрямку становитиме від 19 євро в класі Green, 65 євро в класі Green Classic та 439 євро в Business Price.

Читати  Як отримати безкоштовний номер в готелі: турист показав прийом

За словами виконавчого директора AirBaltic Мартіна Гаусса (Martin Gauss), компанія готова забезпечити додаткове авіасполучення з усіма трьома балтійськими столицями.
“Дотримуючись всі обмеження і рекомендації офіційних органів і роблячи різні додаткові заходи з охорони здоров’я, ми продовжуємо адаптувати нашу маршрутну мережу”, – цитує прес-служба Гаусса.

Заходи з охорони здоров’я
Відзначається, що компанія ввела суворі заходи з охорони здоров’я, а всіх пасажирів AirBaltic під час польотів безкоштовно надають основний захисний комплект, до якого входять маска для обличчя та дезінфікуючі серветки.

Читати  Чернігівщина запрошує на «смачні» фестивалі

“Пасажирам перед польотом слід перевірити умови в’їзду і введені в аеропортах обмеження на офіційних сайтах або в місцевих посольствах. Умови швидко змінюються і відрізняються в кожній країні, тому завжди варто переконатися в тому, що ви ознайомилися з новітньою інформацією”, – йдеться в повідомленні.

Що цьому передувало Вчора уряд підтримав відкриття регулярного повітряного сполучення з Сінгапуром і Ісландією.

Читати  Замість Туреччини та Єгипту: куди можна поїхати за нестандартним відпочинком навесні

Довідка Travel News
АirBaltiс (AIR BALTIC CORPORATION) забезпечує прямі рейси з Риги понад 60 пунктів призначення.
Компанія пропонує стикування в аеропорту Риги з пунктами призначення маршрутної мережі авіакомпанії в Скандинавії, Європі, СНД і на Близькому Сході.
Флот компанії становить 25 літаків – Boeing та Bombardier Q400Next Gen.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *