Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Аналітична компанія Cirium оприлюднила звіт щодо авіаперельотів у 2021 році. В рамках аналізу експерти виділили 20 найпопулярніших напрямків.Через пандемію більшість представлених рейсів були внутрішніми. Найбільший попит мали перельоти в межах Азії.
20 найпопулярніших авіанапрямків світу у 2021 році

Найбільше рейсів здійснили до Азії

Дані Cirium показують найбільш заповнені маршрути за виконаними рейсами. Лідером став маршрут з острова Чеджу до Сеула (Південна Корея). За цим напрямком було виконано 71 388 рейсів.

Читати  Дорога вулканів: 5 цікавих фактів про мальовничу еквадорську долину

Південнокорейський острів Чеджу є надзвичайно популярним, оскільки квитки туди дешеві, а переліт недовгий – менш як 50 хвилин. На маршруті Чеджу – Сеул – Чеджу працювали 9 авіакомпаній, проте понад половину рейсів виконали Asiana та Korean Air та їх дочірні проєкти.

До 13 місця усі напрямки закріплені за азійськими напрямками.

Далі – США

На 14 місці за заповненістю напрямком та першим в США став Лос-Анджелес – Сан-Франциско. За ними йде Лас-Вегас – Лос-Анджелес.

Читати  Прихований готель у пасажирському літаку Boeing

Згідно з даними Міністерства транспорту США, рейсом з Лос-Анджелеса до Сан-Франциско скористались понад 484 тисячі пасажирів лише за третій квартал 2021 року. Домінуючим перевізником була авіакомпанія United Airlines.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *