Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Влада Одеси оголосила вулиці історичного центру міста великою пішохідною зоною. Такий режим діятиме у вихідні та свята, починаючи з 19 години 4 червня.


Про це повідомляє пресслужба Одеської міськради

“Центр Одеси у вихідні стане великою пішохідною зоною. Із 19 год. 4 червня до 24 год. 6 червня 2021 року центр Одеси стане найбільшою пішохідною зоною в Україні. Такий режим роботи буде зберігатися в усі наступні вихідні і святкові дні”, – йдеться у повідомленні.

На в’їздах у пішохідну зону стоятимуть патрулі поліції та комунальної установи “Муніципальна варта”.

Читати  5 місць у світі, які ви навряд чи зможете коли-небудь відвідати

Автомобілям, мотоциклам і мопедам буде заборонено в’їзд до центральної частини міста, “обмеженої вул. Дерибасівською (на ділянці між вул. Пушкінською та вул. Катерининською); вул. Катерининською (на ділянці від вул. Грецької до Приморського бульв.); Катерининською площею, Сабанєєвим мостом, пров. Чайковського, пров. Воронцовським, вул. Ланжеронівською та вул. Рішельєвською (на ділянці від вул. Грецької до вул. Ланжеронівської)”.

Безперешкодний в’їзд у пішохідну зону передбачено для обмеженого кола водіїв транспортних засобів. Зокрема, для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку; місцевих жителів (за наявності документів про реєстрацію чи договору оренди житла); постояльців готелів (за наявності бронювання номера); таксистів із пасажирами – місцевими жителями або постояльцями готелів з документами.

Читати  Італійське містечко платить молоді 44 000 євро за переселення: на яких умовах

Крім того, патрулі допускатимуть на вулиці пішохідної зони кур’єрів служб доставки на мопедах (за умови пішого пересування); весільні кортежі в РАЦС на вул. Рішельєвській; водіїв технологічного транспорту, що доставляють продукти в магазини і ресторани, а також тих, хто прямуватиме сюди на велосипедах, самокатах і моноколесах.

На вулицях пішохідного центру буде заборонена стоянка автомобілів, паркування передбачено тільки у дворах чи на внутрішніх паркувальних майданчиках закладів, також передбачено механізм евакуації автомобілів.

Читати  Посольство США попередило про обмеження при польотах в Америку транзитом через Європу

Контроль за дотриманням правил паркування здійснюватимуть інспектори відділу контролю за безпекою дорожнього руху і паркування міського Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху.

У робочі дні в центрі Одеси збережеться звичайний графік дорожнього руху.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *