Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Гірськолижний сезон майже розпочався, тож любителі цього відпочинку вже готуються до активної зими. У процесі підготовки варто подбати не лише про бронювання турів та екіпірування, а й про те, що зможе полегшити життя і зекономити час та сили кожному лижнику.Існує чимало мобільних додатків для лижників, тож у їхньому різноманітті легко можна розгубитися і завантажити щось непотрібне. Пропонуємо кілька найкорисніших додатків, які точно стануть у пригоді у гірськолижному турі.

FATMAP

FATMAP – це глобальна 3D-карта, яка показує доступні траси для катання з особливостями рельєфу на найбільших гірськолижних курортах світу та поза ними. Цей додаток створений, аби лижники почували себе зручно та безпечно тоді, коли займаються своїм хобі.

Читати  Кордони між різними державами, які руйнують всі стереотипи

Функціонал FATMAP доволі широкий. Тут можна:

  • отримати доступ до всіх можливих маршрутів, створених та перевірених експертами в онлайн та офлайн-режимах;
  • налаштовувати та створювати маршрути “під себе”, ділитися ними з іншими користувачами;
  • відзначати ключові місця та важливі маршрутні точки на картах;
  • відстежувати свої катання;
  • дізнаватися про те, що відбувається неподалік – відстежувати своїх друзів та інших спортсменів, які катаються у вашому районі.

Carv

Carv – це персональний тренер з лижного спорту у смартфоні. Додаток під’єднується до лижних черевиків спортсмена та відстежує усе, що він робить, за допомогою датчиків руху і тиску. Проаналізувавши отримані дані, він оцінює рівень техніки користувача та визначає рівень “лижного IQ”.

Читати  У ландшафтному парку «Тилігульський» розцвіла червонокнижна ковила

Індивідуальні рекомендації цифрового тренера допоможуть вдосконалити свої навички і зробити заняття улюбленим спортом ще приємнішим. За ними стоять інструктори світового рівня, зокрема елітний тренер збірної США з гірськолижного спорту Ерік Ліптон та 2-кратна олімпійська чемпіонка Кейлін Річардсон.

Ski Tracks

Досить часто у компанії, яка поїхала разом відпочивати, є люди з різним рівнем підготовки та інтересами, тож не дивно, що вони обирають для себе різні траси та місця відпочинку. А коли їм потрібно знову зібратися разом, швидко та легко знайти один одного допомагає SkiLynx.

Читати  Подорожувати до Іспанії ще легше: відразу три лоукостери запускають рейси до цієї країни

Використовуючи GPS, він не лише показує хто і де перебуває в режимі реального часу, а й допомагає знайти найзручніший шлях до цієї людини, враховуючи складність підйому та градієнти на маршруті. Окрім того, Ski Lynx, подібно попередньому додатку, збирає статистику катань користувача та порівнює її з результатом його друзів.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *