Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Чернігові працюють над створенням мобільного додатка PayForSay – City Card, що буде аналогом пластикової туристичної картки, яку пропонують туристам у Європі.


Про це повідомила заступниця начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради Катерина Литвин.

“Ми відходимо від розроблення пластикової картки, оскільки її виробництво фінансово затратне, а туристам за неї треба платити. Натомість розробляємо мобільний додаток PayForSay – City Card, який кожен гість нашого міста зможе безкоштовно завантажити у свій телефон із Play Market і користуватися запропонованими знижками. Замовити столик чи місце в готелі допомагатиме вмонтований у додаток Телеграм-бот”, – сказала Литвин.

Читати  Інстаграмніше й не знайдеш: названі найпопулярніші пляжі світу для фото

Як зазначила посадовиця, це – експеримент, і Чернігів стане першим містом в Україні, де такий додаток пропонуватиметься. Якщо все вдасться, досвід поширюватиметься.

На відміну від європейських країн, де картка туриста надає знижки на музеї, кафе та громадський транспорт, чернігівський додаток дасть змогу гостям економити на проживанні та харчуванні. На музеї знижок не буде, тому що в Чернігові їх загалом небагато й вони недорогі. Але, як уже домовлено, музеї долучаться до розповсюдження інформації про додаток-картку, як і один із міжміських перевізників. Ну, й, звісно, пропонуватиме додаток також Чернігівський туристично-інформаційний центр.

Читати  У Таїланді хочуть слідкувати за туристами з допомогою додатка

За словами Литвин, зараз заклади розміщення та харчування міста, занесені до каталогу туристичних об’єктів, визначаються з розмірами знижок, які вони надаватимуть гостям.

Запустити додаток у міськраді планують в день офіційного відкриття цьогорічного туристичного сезону – орієнтовно 3-4 травня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *