Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Традиційне сходження на найвищу гору України – Говерлу – відбудеться 3 квітня. Зазвичай цей захід збирає сотні прихильників альпінізму з різних куточків країни, однак у зв’язку з пандемією цьогоріч підніматиметься лише обмежена за кількістю група – близько 60 осіб.


Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«Оскільки діють карантинні обмеження, цього року ми не можемо запросити до участі усіх охочих, але, щоб зберегти традицію, сходження відбудеться в обмеженій групі – йтимуть ті, хто не уявляє своєї весни без «Говерляни», – зауважив керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Читати  Забула розбудити пасажира й залишила в порожньому літаку: стюардеса розповіла курйозну ситуацію

За його словами, традиція масового сходження на Говерлу має дуже давнє коріння. Ветерани альпінізму знаходять у приватних архівах фотографії сходження ще з 70-х років минулого століття. Цей похід знаменує відкриття літнього туристичного сезону на Львівщині та присвячується пам’яті друзів-альпіністів та туристів.

Сходження буде здійснюватися з боку селища Ворохта Івано-Франківської області по ущелині річки Прут через турбазу «Заросляк». Організовує похід Львівський туристично-альпіністський центр «Скеля» спільно з обласною федерацією спортивного туризму за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Читати  Цілющі квіти: на зруйнованих стінах Бейруту малюють квітучі рослини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *