Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Євробачення 2020 пройде в нідерландському Роттердамі. Це портове місто щорічно приймає один з найавторитетніших європейських кінофестивалів IFFR і фестиваль джазу North Sea Jazz Festival.Ринок “Markthal”

Це рай для гурманів! Тут продають все необхідне для того, щоб ви змогли приготувати практично будь-яку страву: екзотичні фрукти, рідкісні добавки, спеції і цілий супермаркет азіатських продуктів. Комплекс був побудований в 2014 році.

Район Дельфсхавен

Моторошні події Другої світової війни стерли з лиця землі більшу частину будівель в Роттердамі, тому по-справжньому старих будинків там залишилося дуже мало. Однак шанс побачити будівлі з історією у вас все ж є. Вирушайте на велосипеді в район Дельфсхавен. Тут практично в первозданному вигляді збереглася одна гавань, також є стара пивоварня, справжній вітряк, безліч приємних магазинчиків і кафе.

Читати  Розкіш без грошей: 9 способів безкоштовно розважитися в Дубаї

Кубічні будинки

Це архітектурний шедевр Піта Блома! Будиночки заслужили велику популярність завдяки дуже незвичайній конструкції. Жити тут престижно, але дорого. До речі, ви можете подивитися, що відбувається всередині будівель – в одному з будинків облаштований музей.

Церква Святого Лаврентія

Храм був зведений в XV-XVI століттях і є єдиною середньовічною спорудою Роттердама. Зсередини церква більше нагадує галерею сучасного мистецтва: тут є кафе, оригінальна інсталяція з дзеркал і ціла стіна електричних ламп

Зоопарк “Diergaarde Blijdorp”

Роттердамський “Блейдорп” – один з найкрасивіших зоопарків Європи. У 2017 і 2018 роках він був обраний найкращим зоопарком в країнах Бенілюксу. Мабуть, найбільш барвиста і вражаюча частина зоопарку – це його величезний океанаріум, в якому можна спостерігати за життям великих риб і найрідкісніших морських мешканців.

Читати  Маски більше не обов'язкові: в аеропорту Амстердаму діють нові правила

Будівля залізничного вокзалу

Звичайно, вас вразять його інтер’єри: для обробки використовувалися натуральні елементи, багато деталей виконані з дерева. Об’єкт покритий скляним куполом, через який всередину потрапляє максимум сонячних променів. Завдяки подібній конструкції, на вокзалі практично не використовується штучне освітлення, що істотно заощаджує кошти.

Порт Роттердама

Перші згадки про цей порт відносяться до Середньовіччя. Він знаходиться в гирлі річок Рейн і Маас, через які можна швидко і безпечно транспортувати вантаж з Нідерландів на територію Бельгії, Франції і Німеччини. З 1962 до 1986 він був найбільш завантаженим портом в світі, в даний час його обігнали такі азіатські порти, як Сінгапур і Шанхай.

Читати  Які європейські країни відкриють свої кордони цього літа?

Порт Роттердама відкритий 24 години на добу, 7 днів на тиждень. У рік сюди приїжджає понад чотири мільйони туристів, охочих особисто побувати в головній гавані Європи.

Що ще подивитися в Роттердамі

 • Єврощогла;
 • Міст Еразма;
 • Будинок-олівець;
 • Готель “Нью Йорк”;
 • Хмарочос “Монтевідео”;
 • Білий дім;
 • Морський музей;
 • Ратуша Роттердама;
 • Ботанічний сад “Арборетум Тромпенбург”;
 • Кіндердайк;
 • Замок “Хонінген”;
 • Музей Бойманса – ван Бенінгена;
 • Замок “Оліпхант”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *