Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Представники платіжної системи Mastercard презентували аналітичну туристичну платформу для представників Державної служби статистики та Національного банку України.


Про це повідомляє пресслужба Державного агентства розвитку туризму у Фейсбуці.

“У межах діяльності агентства цього тижня відбулася презентація аналітичної туристичної платформи Mastercard для представників Державної служби статистики України та Національного банку України”, – йдеться в повідомленні.

Читати  Через повені: популярні туристичні локації планети можуть зникнути до кінця століття

Як зазначили представники компанії, під час завантаження система попросить вказати близько 20 напрямків, які цікавлять туристів найбільше. Саме за ними щотижнево відбуватиметься оновлення capacitу.

За словами творців платформи, це дасть змогу ефективніше планувати маркетингові кампанії та організацію туристичних сезонів.

“Так, Державне агентство розвитку туризму України матиме змогу провести якісний аналіз того, який турист до нас приїжджає, скільки він витрачає та яка структура цих витрат”, – додали у відомстві.

Читати  За час карантину Лувр відвідала річна кількість віртуальних візитерів

Голова ДАРТ Мар’яна Олеськів наголосила, що завдяки збиранню та систематизації таких даних агентство зможе визначити реальний внесок туризму в економіку країни та в перспективі збільшити його.

Як повідомлялося, Держтуризм активно співпрацює з Державною службою статистики та Національним банком України задля створення сателітного рахунку туризму.

Крім цього, у ДАРТ працюють над розробленням Єдиного туристичного реєстру та Туристичного порталу України. У вересні 2020 року Міністерство культури та інформполітики спільно з Держтуризмом презентували проєкт оновленого закону “Про туризм”. Зокрема, він передбачає розроблення Єдиного туристичного реєстру, запровадження сучасної термінології, закладання механізмів створення цільових туристичних фондів.

Читати  Куди поїхати на 8 березня: три бюджетних напрямки в Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *