Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Неймовірна, атмосферна та колоритна Венеція – це мрія багатьох. І поки одні хизуються фото з цього міста на своїх сторінках у соцмережах, інші не можуть туди потрапити.Затишні вузенькі вулички, незліченна кількість каналів та гарні бруковані площі – Венеція вже багато років залишається лише мрією для людей з інвалідністю. Пересуватись цими атракціями на колясці було просто неможливо.

Влада міста розробила проєкт, який дозволить людям з інвалідністю відвідати Венецію та ознайомитись з її архітектурою. Відтепер головні визначні пам’ятки міста будуть доступними для всіх. Це стане можливим завдяки спеціальному маршруту для людей на колясках, який прокладуть від головного в’їзду в місто до знаменитої площі Сан-Марко.

Читати  З Миколаєва у Туреччину та Грузію: незабаром з'являться нові авіарейси

Наша мета побудувати принаймні один маршрут, який дозволить людям різного віку проходити від площі Рома (брами до материкової частини Італії) до Сан-Марко без перешкод,
– розповідає Франческа Заккаріотто, радниця з питань громадських робіт.

Місто буде оснащене новими пандусами, 4 з яких будуть з’єднувати мости до головної площі, а ще 2 – до інших важливих точок. Вартість нового маршруту складає 900 000 євро.

Читати  Держагентство з туризму дало поради українцям щодо вибору місця для літнього відпочинку

Ми проводимо ремонт мостів, полегшуючи підйом на сходинки, та додаємо неслизькі поверхні, які роблять навігацію простішою,
– пояснює Франческа Заккаріотто.

Венеція була заснована у 421 році до нашої ери, а тому тут складно щось оновлювати та будувати через суворі правила щодо змін культурної спадщини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *