Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Спікерами на зустрічі стануть найвідоміші, креативні гіди з усієї країни: засновник туристичної фірми “Тудой-сюдой” Олександр Бабич; кандидат історичних наук, львівський гід Ганна Ніколаєва; гід і актор театру “Гармидер” Дмитро Безвербний; київський гід, засновниця KyivExplore Ірена Хмельовська та багато інших.Професійну онлайн-зустріч організовує Чернігів до Всесвітнього Дня екскурсовода. Як повідомила начальник відділу культури управління культури і туризму Чернігівської міської ради Катерина Литвин, зустріч стартує на платформі Zoom 20 лютого, о 10:00.

Читати  Qatar Airways зробила квитки повністю зворотними: що це означає для пасажирів

“20 числа, 10:00, екскурсоводів, гідів та гідес запрошуємо на розмову з кавою про прийдешній туристичний сезон, про інструменти, які вдалося задіяти внаслідок умовам минулого року, про що зараз хочуть слухати туристи, на що звертають умови, та й які вони туристи після високосного року 2020, як не “вигоріти” на екскурсіях…, як багато працювати і відчувати себе в раю”, – написала Литвин на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Читати  Авіакомпанія Air Ocean Airlines скасувала рейси з Києва до Івано-Франківська

Спікерами на зустрічі стануть найвідоміші, креативні гіди з усієї країни: засновник туристичної фірми “Тудой-сюдой” Олександр Бабич; кандидат історичних наук, львівський гід Ганна Ніколаєва; гід і актор театру “Гармидер” Дмитро Безвербний; київський гід, засновниця KyivExplore Ірена Хмельовська та багато інших.

Крім того гостем зустрічі стане екскурсовод, історик, член правління Асоціації індустрії гостинності України Ервін Міден, який отримав всеукраїнську славу після того, як відео з фрагментами його екскурсії облетіло Інтернет та набрало мільйони переглядів.

Читати  Одеса потрапила у список міст від The Independent, які варто відвідати у 2022 році

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *