Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Чернівецькій області до Дня Незалежності організують концерт симфонічного оркестру на території колишньої радіолокаційної станції “Памір” на горі Томнатик та видадуть масштабний альбом із унікальними рецептами буковинської кухні.


Про це повідомляють у пресслужбі Чернівецької ОДА

“Концерт симфонічного оркестру на Памірі, фестиваль імені Євсевія Мандичевського та видання масштабного альбому із унікальними рецептами буковинської кухні. Чернівецька область готується відзначати 30-ту річницю незалежності нашої держави”, – йдеться у повідомленні.

Читати  Перезимувати на Карибському узбережжі: популярні острови видаватимуть візи для фрилансерів

Зазначається, що заплановані у регіоні заходи обговорили під час наради під керівництвом міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка.

“Плануємо організувати мистецький перформанс за участю симфонічного оркестру філармонії на горі Томнатик. На тлі колишньої секретної військової радіолокаційної станції та величних Карпат музиканти виконають Гімн України, “Оду до радості” на музику Бетховена та “Червону руту” Володимира Івасюка”, – розповів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Читати  Пілот вижив після авіакатастрофи та місяць блукав джунглями

За його словами, загалом на Буковині запланували близько 30 заходів. Серед них – лялькова вистава для дітей, фестиваль класичної музики Євсевія Мандичевського, який був учнем, а потім і спадкоємцем великого Йоганнеса Брамса, а також видання книги “Смаки Буковини”.

Осачук повідомив, що це буде масштабний кольоровий альбом про буковинську кухню із оригінальними рецептами. Процес приготування страв знімали на відео, його можна буде переглянути, зчитавши QR-код.

Читати  В Євросоюзі анонсували реформування Шенгенської зони

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *