Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

5 Вершин – це український фільм про зимові Карпати, де автори нас знайомлять з найвіддаленішими та найекзотичнішими вершинами наших гір.

Продюсер проєкту Ukraine Gravity Орест Ватаманюк вирішив поділитися з нами новиною про вихід трейлера до фільму “5 Вершин”, презентація фільму відбудеться вже восени 2021.Режисер фільму Олександр Сталовєров зазначає, що він давно мріяв зняти стрічку про українські Карпати та талановитих атлетів із зимових видів спорту. “Нарешті нам вдалося об’єднати зусилля команди, визначитися з найкращими локаціями та згуртувати навколо себе справжніх професіоналів”, – каже він.

Читати  Кінь літає економ-класом в США, і закон на його боці

5 Вершин від Ukraine Gravity – це фільм про дружбу, наполегливість, терпіння, волю до життя та взаємодопомогу. Високо в горах ми відкриваємо один одному своє справжнє я, тут немає місця лицемірству та лукавству.

Хтось приходить у гори за натхненням, хтось за черговою порцією адреналіну, комусь достатньо прогулянки по стежці в лісі, а комусь кортить піднятися на найвищу точку стрімкої скалистої стіни і перевірити себе на міцність.

Читати  5 місць планети, де здійснюються бажання

“Ми розкриваємо історію справжніх героїв, які комфортно себе почувають високо в горах, на краю, там де дує сильний вітер, мороз пробирає до кісток, а від краси навколо перехоплює подих”, – розповідає режисер фільму.

Команду Ukraine Gravity завжди наповнює дух нових відкриттів та подолання нових висот. Для них це не перший досвід зйомок у екстремальних умовах. Раніше вони вже знайомили глядачів з гірським велоспортом у стрічці Black Soil, яка об’єднала три країни Словенію, Австрію та Україну, розповідали про скі-тур в Карпатах разом з Suzuki у короткому фільмі Mountain Isolation, вивчали велосипедні стежки на Свидовецькому масиві у фільмі Discover Ukraine Svydovets разом з Land Rover Ukraine та Lenovo, мандрували на сап-бордах Бакотою у фільмі Discover Ukraine Bakota разом з Socar та Land Rover Ukraine.

Читати  Стюардеса розповіла про щедрі бонуси на роботі

фото – Макс Фесенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *