Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Зібрали 5 країн, які дозволять отримати нові враження та познайомитися з незвичною культурою. Розповідаємо про них.

Ліхтенштейн

(53 тисячі туристів на рік)Невелике князівство між Австрією та Швейцарією й саме не відрізняється густотою населення. На його території мешкає 36 тисяч жителів. Тож не дивно, що й туристів не так і багато. Проте тут відкриваються неймовірні краєвиди. Середньовічні замки височіють на тлі альпійських гір, автентичні села вражають своєю самобутністю, а пішохідні доріжки простягаються на десятки кілометрів.

За 70 тисяч доларів на добу, ви отримаєте можливість спробувати вина із колекції садиби принца Ганса-Адама II та оселитися у маєтку, який вміщує 150 гостей.

Сьєрра-Леоне

(52 тисячі туристів на рік)

“Левові гори”, а саме так перекладається назва країни, розташовані на узбережжі Атлантичного океану. Африканська держава вперше з’явилася на картах іспанських моряків у 15 столітті. Проте й нині мало людей знає про її існування.

Читати  Албанія повернулася до "зеленого" списку України

Нині країна посідає 215 місце за рівнем ВВП у світі і вважається однією із найбідніших. Проте це не впливає на красу, яку бачать нечисленні туристи, які наважуються відвідати пляжі Сьєрра-Леоне.

Тонга

(46 тисяч туристів на рік)

Це королівство займає 170 островів Тихого океану. Більшість з них – безлюдні. Проте усі вони славляться неймовірно гарними пляжами, кораловими рифами, густими лісами і туристичними маршрутами. У країні розвинений дайвінг, адже поблизу берега дуже багато різних гарних риб. А ще на деяких островах видніються вапнякові гори, які захищають міста від вітру та холоду.

Читати  Жарт із ногою: пасажир показав, як позбутися "босих гостей" на своєму підлокітнику в літаку

Туризм у Тонзі не розвинений через її віддаленість від материка та погану інфраструктуру. Дістатися островів – завдання не з легких. Але ті, хто все ж таки подолає відстань, зможуть насолодитися дивовижними пейзажами.

Кірибаті

5,3 тисячі туристів на рік

У 1960-х роках острови цієї країни були ареною для військових випробувань. Тут підірвали не одну тисячу бомб, що відлякує туристів і нині. Проте з того часу держава повністю змінилася. Вона переробила воєнні об’єкти на готелі і розважальні центри, покращила інфраструктуру і почала розвивати готельно-ресторанний бізнес. Один із найпопулярніших островів архіпелагу має назву Різдва. Його жителі мають змогу першими зустріти Новий рік. Тож більшість людей відвідують цей курорт саме під час зимової відпустки.

Читати  Щасливіші британців та багатші італійців: яка країна б'є всі топи рівня життя у ЄС

На Кірибаті завжди тепло і сонячно. Тут багато неймовірних пляжів, оточених яскравими кораловими рифами. Це робить країну привабливою для дайверів.

Тувалу

1,2 тисячі туристів на рік

Усього один літак на тиждень доправляє туристів до островів Тувалу. Тому логічним здається, що 94% населення – корінні жителі, які майже ніколи не покидали своєї країни. Архіпелаг має неймовірні шанси стати одним із найпопулярніших курортів. Тут для цього є все: мальовнича природа, комфортні пляжі, тепла погода. Проте погана інфраструктура заважають розвиватися туристичному бізнесу в регіоні. А віддаленість від материка робить дорогу важкою і довгою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *